fbpx
17. september 2024

Maren investerte sommerferien i fremtiden

Publisert: 17.09.2024

– Jeg ville ha en sommerjobb der jeg kunne bruke noe av det jeg har lært det siste året, derfor søkte jeg sommerjobb som turistvert. Turister kommer jo i stor grad innom for å beundre landskapet og den spesielle bergarten i området, sier geologistudenten Maren Hognestad.

maren hognestad

Maren Hognestad fikk jobben som turistvert i Eigersund Næring og havn. (Foto: privat)

alexander helland

Ekskursjon til Titania med årets sommerstudenter var midt i blinken for geologistudenten Maren Hognestad. (Foto: xxx)

vannbassengan egersund sett ovenfra

Maren liker godt å være sammen med venner i Vannbassengan. Området er tilrettelagt med både sandvolleyballbane, flytebrygge, handicaprampe og gode bademuligheter. En kort tur videre innover i turområdet bringer deg til Sandtjørna, som også er en populær badeplass. (Foto: Arne Ove Østebrød)

Se også:

Boliger til salgs

Boliger til leie

Fordeler med å bo i Egersundregionen

Personvernoversikt
Egersundregionen

Dette nettstedet bruker infokapsler slik at vi kan gi deg den best mulige brukeropplevelsen. Infokapsler lagres i nettlesren din og utfører funksjoner som å gjenkjenne deg når du returnerer til nettstedet vårt og hjelper oss forstå hvilke deler av nettstedet du finner interessant og nyttig.

Strengt nødvendige infokapsler

Strengt nødvendige infokapsler må være slått på hele tiden slik at vi kan lagre preferansene dine for infokapselinnstillinger.

Analyseverktøy

Dette nettstedet bruker Google Analytics til å samle anonym informasjon som antalle besøkende på nettstedet og de mest populære sidene.

Å holde denne infokapselen påslått hjelper oss forbedre neetstedet vårt.