fbpx
22. desember 2022

BDO i Dalane rigger seg for videre vekst

Publisert: 22.12.2022

I 2022 nådde BDO en kjekk milepæl. For første gang teller de over 50 ansatte i Dalane. Partner og kontorleder i BDO, Kjetil Bårdsen, ønsker seg flere nye medarbeidere til neste år.

elisabeth hetland, portrettbilde

De siste årene har kontoret i Egersund utviklet seg til å bli et tverrfaglig team bestående av ansatte med ulik kompetanse. I starten var det hovedsakelig regnskap og revisjon. F.v. Kjetil Bårdsen, partner og kontorleder, Nomy Mong, revisormedarbeider, Martin Hadland, revisormedarbeider, Janne Lædre Vold, teamleder og Thomas Roaldsen Skadberg, revisormedarbeider.

Per Trygve Årstad

– Folk med relevante utdanninger og som tenker det høres spennende ut med jobb hos oss, er hjertelig velkomne til å ta en uformell prat med oss, oppfordrer Kjetil Bårdsen.

Se også:

Boliger til salgs

Boliger til leie

Fordeler med å bo i Egersundregionen

Personvernoversikt
Egersundregionen

Dette nettstedet bruker infokapsler slik at vi kan gi deg den best mulige brukeropplevelsen. Infokapsler lagres i nettlesren din og utfører funksjoner som å gjenkjenne deg når du returnerer til nettstedet vårt og hjelper oss forstå hvilke deler av nettstedet du finner interessant og nyttig.

Strengt nødvendige infokapsler

Strengt nødvendige infokapsler må være slått på hele tiden slik at vi kan lagre preferansene dine for infokapselinnstillinger.

Analyseverktøy

Dette nettstedet bruker Google Analytics til å samle anonym informasjon som antalle besøkende på nettstedet og de mest populære sidene.

Å holde denne infokapselen påslått hjelper oss forbedre neetstedet vårt.