fbpx
8. september 2023

Morten og August ble utfordret av Dalane Kraft

Publisert: 12.09.2023

Morten Vanglo Nodland og August Haarr har brukt sommerferien hos Dalane Kraft. De har jobbet spesielt med et eget prosjekt som går ut på å automatisere mer av vannkraftverkene i regionen.

Bedriftsbesøk hos Dalane kraft. Studenter ser frem mot presentasjon.

Rune Hetland (t.v.) er daglig leder i Dalane Kraft, Andreas Tønnesen er teknisk leder. Her presenterer de Dalane Kraft for studentene som var med på «Utfordrende sommerjobber». (Foto: Helene Holm)

Morten vanglo Nodland

Morten Vanglo Nodland hadde en kjekk og relevant sommerjobb hos Dalane Kraft. (Foto: privat)

August Haarr

August Haarr viste seg å være en habil golfspiller under en av sommerens aktiviteter. (Foto: Helene Holm)

August Haarr

Sommerjobben bød også på turer under jorda. (Foto: privat)

Se også:

Boliger til salgs

Boliger til leie

Fordeler med å bo i Egersundregionen

Personvernoversikt
Egersundregionen

Dette nettstedet bruker infokapsler slik at vi kan gi deg den best mulige brukeropplevelsen. Infokapsler lagres i nettlesren din og utfører funksjoner som å gjenkjenne deg når du returnerer til nettstedet vårt og hjelper oss forstå hvilke deler av nettstedet du finner interessant og nyttig.

Strengt nødvendige infokapsler

Strengt nødvendige infokapsler må være slått på hele tiden slik at vi kan lagre preferansene dine for infokapselinnstillinger.

Analyseverktøy

Dette nettstedet bruker Google Analytics til å samle anonym informasjon som antalle besøkende på nettstedet og de mest populære sidene.

Å holde denne infokapselen påslått hjelper oss forbedre neetstedet vårt.