fbpx
Forside » Leve » Afterwork

Afterwork

Bli med på afterwork i Egersundregionen hver måned. Treff nye mennesker, kjente og ukjente kollegaer. Finn ut hva som rører seg i regionen. Afterwork er både gratis og gøy!

Afterwork arrangeres hver 2. torsdag i måneden. I mars er det paint and sip som står på programmet.

13. mars – paint and sip

Torsdag 13. mars kl. 18.30 møtes vi på Kontoret, Strandgaten 76, Egersund, for Paint and Sip med kunstneren Jan Kjetil Bjørheim. Han har utviklet en unik metode for å hjelpe nybegynnere å overvinne prestasjonsangst og oppdage gleden ved å male. Vi håper du også blir med!

En uformell, gøyal setting hvor du kan bli kjent med andre i regionen. Om du elsker å male, liker å prøve noe nytt eller bare vil ha en god anledning til å treffe andre folk fra næringslivet i regionen er dette kvelden! Enten du er tilflytter eller alltid har bodd her – aftERwork er til for alle som ønsker å utvide horisonten og stifte nye bekjentskaper.

Inkluderer lerret, maling og en gøy kveld. Påmelding innen 10. mars 2025.
Sted: Kontoret, Strandgaten 76, Egersund
Tidspunkt: 18.30-21.00 

Arrangementet er støttet av Rogaland Fylkeskommune.

 

    Vilkår for personvern
    Om bruk av informasjon sendt inn via påmeldingsskjema:

    Egersundregionen vil kun bruke informasjonen til å komme i kontakt med deltakere på Afterwork. Du kan når som helst ta kontakt med Egersundregionen og be om å få dine data slettet og fjernet fra videre oppfølging.

    Odin Moen, Mathushan Somalingam, Elin Herredsvela og Olivia Vestbøstad Støle. Sammen med daglig leder i Egersundregionen, Helene Holm er de i gang med å planlegge aktiviteter for hele året.

    Hva og hvem står bak afterwork?

    Flere av de unge, engasjerte, menneskene bak U37 Dalane har nå kommet inn som en ny ressursgruppe i Egersundregionen. Gjengen skal ha ansvaret for å arrangere og gjennomføre 12 Afterwork-arrangementer gjennom året. På bildet ser du Odin Moen, Mathushan Somalingam, Elin Herredsvela og Olivia Vestbøstad Støle. Sammen med daglig leder i Egersundregionen, Helene Holm er de i gang med å planlegge aktiviteter for hele året.

    Det er få begrensinger på hva aktivitetene kan inneholde. Blant forslagene er det blant annet klatring i Dalane Vitenmuseum Jøssingfjord, fototur til Eigerøy fyr, Paint-and-sip og speednettverksbygging. Men, det skal minst være en aktivitet i hver av Dalane-kommunene. 

    Enten du er tilflytter eller alltid har bodd her – aftERwork er til for alle som ønsker å utvide horisonten og stifte nye bekjentskaper.

    Afterwork med Egersundregionen skal arrangeres hver andre torsdag i måneden.

    Se også:

    Fritid, natur og idrett

    Skole og barnehage

    Lev godt i Egersundregionen